Vlekvrye staalfabriek 304 1219mm Super Mirror 8K poleer kleurrolrolstrook vir versieringheiningpaneel
| Model nommer: | 304 201 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, inox |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| grootte: | 1219mm 1000mm of pasgemaak |
| sertifisering: | ISO SGS |
Beskrywing
Vlekvrye staalmeul 304 1219mm Superspieël 8K Poleerkleur Opgerolde spoele Strook Vir Versiering Omheiningspaneel
spesifikasies
| Model nommer: | 304 201 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, inox |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| grootte: | 1219mm 1000mm of pasgemaak |
| Oppervlak afwerking: | Super spieël, spieël, haarlyn, geborsel, vlek, No4, 8k, BA, 2B |
| Kleur: | Silwer, goud, swart, roosgoud, bruin ens |
| Tegniek: | Koue rol, PVD-kleurbedekking, Buig, Sweis, Ontwikkeling, Sny, Pons |
| aansoek: | Hysbak kajuit, gebou fasades, panele en bekleding, Luukse deure, muur versiering, advertensie naamborde, meubels, kombuisware, sanitêre ware, plafonne, gang, hotel saal, en verskeie vlekvrye staal reekse |
| Pakket: | Voer Standaard seewaardige verpakking uit. |
| sertifisering: | ISO SGS |
| Delivery Tyd: | 100-14 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3000 ton per maand |
aansoeke
Hysbak, gebou fasades, panele en bekleding, Luukse deure, muurversiering, advertensie naamborde, meubels, kombuisware, sanitêre ware, plafonne, gang, hotel saal, en verskeie vlekvrye staal reekse
Mededingende voordeel
● Alle soorte vlekvrye staal dekoratiewe produk vir verskillende projekte
● Mededingende prys vir groothandel
● Goeie gehaltebeheer
● TOUT STEEL is bekend in die vlekvrye staalmark, goeie reputasie
● Verskeidenheid oppervlakafwerkings en kleur om te kies

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






