Professionele Oppervlaktebehandeling Vervaardiger Metaal Inox 304 201 Vlekvrye Staal Hand Pools Met Antieke Kleur En Anti Fringer Print
| Model nommer: | 304 201 |
| materiaal: | Metal Inox vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.3 mm - 3.0 mm |
| sertifisering: | SGS, ISO |
| Delivery Tyd: | 5-14 dae |
Beskrywing
Professionele Oppervlaktebehandeling Vervaardiger Metaal Inox 304 201 Vlekvrye Staal Handpolitoer Met Antieke Kleur En Anti Fringer Print Sheet Plaat
spesifikasies
| Model nommer: | 304 201 |
| materiaal: | Metal Inox vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.3 mm - 3.0 mm |
| grootte: | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1219*3048mm of pasgemaak Maks. breedte 1500 mm |
| Oppervlak afwerking: | No.4, haarlyn, spieël, geëts, PVD-kleur, reliëf, sandblaas, kombinasie, laminering, ens. |
| Kleur: | Silwer, goud, swart, roosgoud, sjampanje goud, brons, antieke koper |
| Tegniek: | Poleer, Anti Fringer Print, Oppervlaktebehandeling, PVD-kleurbedekking |
| aansoek: | Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering |
| Pakket: | PVC-film + waterdigte papier + beskermende seewaardige houtpakket |
| sertifisering: | SGS, ISO |
| Delivery Tyd: | 5-14 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3000 ton per maand |
aansoeke
Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering
Mededingende voordeel
● Groot en professionele vlekvrye staal koudwalsfabriek
● Professioneel in die vervaardiging en vervaardiging van vlekvrye staal koudrol materiaal
● Hoë gehalte, mededingende prys en goeie na-verkope diens
● Het langtermyn en stabiele vervaardiging en verspreiding van vlekvrye staal verhoudings in beide binnelandse en oorsese mark gebou

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






