Nuutste ontwerp 304 201 Vlekvrye staal etsplaat Luiperddrukpatroon vir winkelsentrum en gebouversiering
| Model nommer: | 304 201 |
| materiaal: | TSINGSHAN, POSCO, JISCO, TISCO, YONGJIN, BAO STEEL Stainless Steel |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Betaalvoorwaardes: | T / T, L / C |
Beskrywing
304 201 vlekvrye staal etsplaat luiperddrukpatroon vir winkelsentrum en gebouversiering
spesifikasies
| Model nommer: | 304 201 |
| materiaal: | TSINGSHAN, POSCO, JISCO, TISCO, YONGJIN, BAO STEEL Stainless Steel |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| grootte: | 1000x2000mm, 1219x2438mm, 1219x3048mm of aangepas |
| Oppervlak afwerking: | Haarlyn, satyn, kwas, spieël, superspieël, reliëf, ets, 2b, BA, nr. 4, 8k, vibrasie, pvd-kleur bedek, titanium, sandgeblaas, AFP (anti-vingerafdruk), laminering. |
| Kleur: | Goud, swart, roosgoud, sjampanje goud, brons, antieke koper |
| Tegniek: | Ets, PVD-bedekking, spieëlpolering, HL-poleer, sny, sweis, groef, buig |
| aansoek: | Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering |
| Pakket: | 1. Oppervlakbedekking deur PVC-film of laserfilm; 2.Waterdigte papier; 3. houtkissie 4.Metaal palet |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 7-14 dae |
| Betaalvoorwaardes: | T / T, L / C |
| Toevoer Vermoë: | 4000 ton per maand |
aansoeke
Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering
Mededingende voordeel
● Professionele ontwerpspan vir nuutste etspatrone.
● Om die kwaliteit en koste-effektiewe produkte te verskaf is ons voordeel.
● Kwaliteit is die sleutel vir ontwikkeling.
● Gesofistikeerde inspeksie verseker die kwaliteit van produkte.
● Die streng gehaltebeheerstelsel word toegepas tydens elke proses van die produksie, van die keuse van grondstof, sorgvuldige prosesse tot die verpakking. Sodoende word die stabiele kwaliteit van die produkte gehandhaaf.

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






