Goeie kwaliteit Koudgewalste 304 201 316L 430 Metaalvlekvrye staal etsplaat vir versiering
| Model nommer: | 200-reeks / 300-reeks / 400-reeks |
| materiaal: | Vleklose staal |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| sertifisering: | ISO, SGS BV, DN |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3500 ton per maand |
Beskrywing
304 201 316l 430 metaal vlekvrye staal etsplaat vir versiering
spesifikasies
| Model nommer: | 200-reeks / 300-reeks / 400-reeks |
| materiaal: | Vleklose staal |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| grootte: | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1219*3048mm, pasgemaak Maks.breedte 1500mm |
| Oppervlak afwerking: | ets Satyn, Geborsel, Haarlyn, Super Spieël |
| Kleur: | Goue, swart, saffierblou, bruin, roosgoud, brons, pers, grys, silwer, sjampanje, violet, blou diamant, ens |
| Tegniek: | Spieëlpolering, PVD-kleurbedekking, Buig, Sweis, Ontwikkeling, Pons, Sny |
| aansoek: | Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering |
| Pakket: | Houtkaste, hout palette |
| sertifisering: | ISO, SGS BV, DN |
| Delivery Tyd: | 7 tot 15 dae na ontvangs van deposito |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3500 ton per maand |
aansoeke
Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering
Mededingende voordeel
● Hoë oppervlakgehalte, skoon, gladde afwerking
● Goeie korrosiebestandheid, duursaamheid as gewone staal
● Hoë sterkte en om te vervorm
● Nie maklik om geoksideer te word nie
● Goeie sweiswerkverrigting
● Die gebruik van diversiteit

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






