Foshan Prime Quality Ets Vlekvrye Staal Hysbak Kajuit Nuwe Ontwerpe Blompatroon Vir Versiering
| Model nommer: | 304 201 316L 430 |
| materiaal: | Vlekvrye staal Inox metaal |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Betaalvoorwaardes: | T / T, L / C |
| Toevoer Vermoë: | 4000 ton per maand |
Beskrywing
Ets Vlekvrye staal Hysbak Kajuit Nuwe Ontwerpe Blompatroon Vir Versiering
spesifikasies
| Model nommer: | 304 201 316L 430 |
| materiaal: | Vlekvrye staal Inox metaal |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| grootte: | 1000x2000mm, 1219x2438mm, 1219x3048mm of aangepas |
| Oppervlak afwerking: | Super Mirror, haarlyn, vibrasie, sandstraal, PVD-platering, anti-vingerafdruk |
| Kleur: | PVD-bedek, kan titaniumgoudkleur, swart titaniumkleur, roosgoud, roosrooi, sjampanjegoud, saffierblou kleur, bronskleur, koffiekleur, persrooi en groen wees. |
| Tegniek: | Ets, PVD-laag, spieëlpoets, HL-polering |
| aansoek: | Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering |
| Pakket: | Bedek met 7Dmm PVC + seewaardige houtkrat, of volgens die versoek van die klant |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 7-14 dae |
| Betaalvoorwaardes: | T / T, L / C |
| Toevoer Vermoë: | 4000 ton per maand |
aansoeke
Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering
Mededingende voordeel
● Nuutste ontwerp
● Pasgemaak beskikbaar
● Gratis monster
● Verskeidenheid oppervlakbehandeling en kleur
● Kleur kan vir meer as 15 jaar hou.
● Waterdig, Hoë Temperatuur Weerstand, Preserveermiddel, Roes Weerstand, Duursaam.
● Geen besoedeling of bestraling na die omgewing nie.
● Maklik om te installeer en skoon te maak.
● Luukse versiering

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






