Foshan-fabriek lewer direk goue ets-kraalontploffing 304 316L 201 roesvrye staal hysbak vir deurversiering
| Model nommer: | 304 316L 201 |
| materiaal: | TSINGSHAN, POSCO, JISCO, TISCO, YONGJIN, BAO STEEL Vleklose staal |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| grootte: | 4*8ft, 4*10ft,1*2m, customized |
| sertifisering: | SGS ISO CE |
Beskrywing
Goue Ets Beadblast Custom 304 316L 201 Vlekvrye Staal Hysbakplaat Vir Deurversiering
spesifikasies
| Model nommer: | 304 316L 201 |
| materiaal: | TSINGSHAN, POSCO, JISCO, TISCO, YONGJIN, BAO STEEL Vleklose staal |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| grootte: | 4*8ft, 4*10ft,1*2m, customized |
| Oppervlak afwerking: | Kraalgeblaasde afwerking, reliëf- en patroonafwerking, geëtste afwerking, PVD-afwerking, koperafwerking, vibrasie-afwerking, spieëlafwerking, lamineringsafwerking, ens |
| Kleur: | Silwer, goud, swart, roosgoud, sjampanjegoud, brons, antieke koper |
| Tegniek: | Gepoleer/Pvd Kleur/Es |
| aansoek: | Hysbak/hotel, hysbak / kombuis / binne / buite |
| Pakket: | In bondels, verpak met waterdigte papier en houtpalet. Om verpak te word, vermy skade tydens vervoer |
| sertifisering: | SGS ISO CE |
| Delivery Tyd: | 5-15 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3000 ton per maand |
aansoeke
Hysbak / hotel, hysbak / kombuis / binne / buite
Mededingende voordeel
● Hoë kwaliteit en mededingende prys.
● Gebruik in argitektoniese versiering, luukse deure, hysbakke versiering, metaal tenk dop, skeepsbou, versier binne die trein, sowel as buite werke, advertensie naambord, die plafon en kaste, gang panele, skerm, die tonnel projek, hotelle, gaste huise, onthaalplek, kombuistoerusting, ligte nywerheid en so aan.

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






