Etsfabriek Nuwe Styl No4 Satyn Geborselde Afwerkings Diep geëtste Gekleurde Vlekvrye Staal Plaatplaat Vir Nywerheid Produk Gebruik En Ootdoor Biuldding Versiering
| Model nommer: | 304 201 430 316L |
| materiaal: | Vleklose staal |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Betaalvoorwaardes: | T / T, L / C |
| Toevoer Vermoë: | 3000 ton per maand |
Beskrywing
No4 satyn geborselde afwerkings diep geëts gekleurde vlekvrye staal plaatplaat vir industrie produk gebruik en Ootdoor Biuldding versiering
spesifikasies
| Model nommer: | 304 201 430 316L |
| materiaal: | Vleklose staal |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| grootte: | 1000x2000mm, 1219x2438mm, 1219x3048mm of aangepas |
| Oppervlak afwerking: | Haarlyn, satyn, kwas, spieël, superspieël, reliëf, ets, 2b, BA, nr. 4, 8k, vibrasie, pvd-kleur bedek, titanium, sandgeblaas, AFP (anti-vingerafdruk), laminering. |
| Kleur: | Goud, swart, roosgoud, sjampanje goud, brons, antieke koper |
| Tegniek: | Diep ets, PVD-bedekking, spieëlpolering, HL-poleer, sny, sweis, groef, buig |
| aansoek: | Biuldding-versiering, produkversiering, hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelvoorportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binneversiering, muurbekleding, kombuis, binnenshuise en Buitelugversiering, muur- en plafonversiering, advertensiebordversiering |
| Pakket: | 1. Die materiaal is bedek met PVC beskerm film. 2. Die pakkie toegedraai deur waterdigte en sit silikon gels op die top. 3. Verpakking met standaard uitvoerberokingshoutkaste. |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 15 dae |
| Betaalvoorwaardes: | T / T, L / C |
| Toevoer Vermoë: | 3000 ton per maand |
aansoeke
Biuldding-versiering, produkversiering, hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelvoorportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binneversiering, muurbekleding, kombuis, binnenshuise en Buitelugversiering, muur- en plafonversiering, advertensiebordversiering
Mededingende voordeel
● Kan maklik gevorm word
● Kan verf of gepoleer word
● Maklike installasie
● Aantreklike voorkoms
● Wye reeks diktes beskikbaar
● Grootste keuse van gatgrootte patrone en konfigurasies
● Eenvormige klankvermindering
● Ligte gewig
● Duursaam
● Uitstekende skuurweerstand
● Akkuraatheid van grootte

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






