China Foshan-vervaardiger 304 201 316L vlekvrye staal superspieël goue titaniumbedekte afwerking Pools 8K spoele plaatplaat vir
| Model nommer: | 304 201 316L |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| grootte: | 1000 1219 1500mm Pasgemaak beskikbaar |
| sertifisering: | SGS, ISO |
| Delivery Tyd: | 14 dae |
Beskrywing
304 201 316L vlekvrye staal Super Spieël Pools Goue Titaan Bedekte Coils Sheet Plaat.
spesifikasies
| Model nommer: | 304 201 316L |
| materiaal: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN Standaard vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.5-3.0mm |
| grootte: | 1000 1219 1500mm Pasgemaak beskikbaar |
| Oppervlak afwerking: | Super Mirror 8K Polering |
| Kleur: | Silwer, goud, swart, roosgoud, sjampanje goud, brons, antieke koper |
| Tegniek: | Super Mirror Plishing, PVD-kleurbedekking |
| aansoek: | Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie reklamebordversiering |
| Pakket: | 1. Oppervlakbedekking deur PVC-film of laserfilm; 2. Waterdigte papier; 3. houtkissie 4. Metaalpallet |
| sertifisering: | SGS, ISO |
| Delivery Tyd: | 14 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3000 ton per maand |
aansoeke
Hysbak, hysbakdeur, hysbakversiering, gebouversiering, hotelportaal, kroeg, klub, KTV, hotel, badsentrum, villa, winkelsentrum, gebouversiering, binnenshuise versiering, muurbekleding, kombuis, binne- en buitenshuise versiering, muur en plafon Versiering, Advertensie billboard bord versiering.
Mededingende voordeel
● Goeie diens en professionele voorstel
● Vinnige aflewering
● Groot voorraad
● Gerieflike samewerking

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






