PVD-spieël dubbele kleurbedekking gestempelde afwerking Kuns Dekoratiewe vlekvrye staalplaat vir muur- en plafondversiering
| Model nommer: | 304 201 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, Inox, Metal |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3000 ton per maand |
Beskrywing
PVD-spieël dubbele kleurbedekking gestempelde afwerking Kuns Dekoratiewe vlekvrye staalplaat vir muur- en plafondversiering
spesifikasies
| Model nommer: | 304 201 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, Inox, Metal |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| grootte: | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1219*3048mm, pasgemaak |
| Oppervlak afwerking: | HL, satyn, spieël, superspieël, reliëf, ets |
| Kleur: | Goud+silwer, Roosgoud+silwer, Blou+silwer, Groen+silwer Blou+goud, Groen+goud, Goud + swart |
| Tegniek: | Gestempel, pons, reliëf, Harmmer, Spieëlpoets, HariLine-poleer, buig, sny, groef, Pvd-laag |
| aansoek: | Hotelportaal, kroeg, klub, KTV, gebouversiering, badsentrum, villa, winkelsentrum, binnenshuise versiering, muurbedekking, kombuis, binnenshuise en buitenshuise versiering, muur- en plafondversiering, binne- en buitenshuise openbare ruimte, muuragtergrond, deurborde , hysbakkajuit, leuning, 3d muurpaneel. |
| Pakket: | PVC+ waterdigte papier + sterk seewaardige houtpakket |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 7-15 dae na kontrak gemaak |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3000 ton per maand |
aansoeke
Hotelportaal, kroeg, klub, KTV, gebouversiering, badsentrum, villa, winkelsentrum, binnenshuise versiering, muurbedekking, kombuis, binnenshuise en buitenshuise versiering, muur- en plafondversiering, binne- en buitenshuise openbare ruimte, muuragtergrond, deurborde , hysbakkajuit, leuning, 3d muurpaneel.
Mededingende voordeel
● Twee kleure in een vel, die kleure kan aangepas word
● Spieëlafwerking maak die staalplaatoppervlak hoogs reflektief
● Gestempelde vel het goeie sterkte en sterk 3D-effek
● Die patroon, afwerkingsmetode en grootte kan aangepas word

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






