PVD-kleurbedekte Geplateerde Vlekvrye Staal Behandelde Plaat 3D Nuwe Ontwerp Stempelplate Vir Plafon Muur Agtergrond Versiering
| Model nommer: | 200/300/400 reeks |
| materiaal: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN Vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| grootte: | 4*8ft/4*10ft, pasgemaak |
| sertifisering: | SGS ISO |
Beskrywing
PVD-kleurbedekte Geplateerde Vlekvrye Staal Behandelde Plaat 3D Nuwe Ontwerp Stempelplate Vir Plafon Muur Agtergrond Versiering
spesifikasies
| Model nommer: | 200/300/400 reeks |
| materiaal: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN Vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| grootte: | 4*8ft/4*10ft, pasgemaak |
| Oppervlak afwerking: | HL/NO.4/8K/Gebosseleer/Geëts/Gepoleer/Gestempel/Gepers/PVD bedek |
| Kleur: | Goud/swart/bruin/pers/blou/sjampanje/pasgemaak |
| Tegniek: | Gestempel, pons, reliëf, Harmmer, Spieëlpoets, HariLine-poleer, buig, sny, groef, Pvd-laag |
| aansoek: | Huisversiering/binneversiering/hysbakdeur |
| Pakket: | PVC + waterdigte papier + houtkas |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 7-15 dae na kontrak gemaak |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 2500 ton per maand |
aansoeke
Huisversiering / binneversiering / hysbakdeur
Mededingende voordeel
● Hoë oppervlakgehalte, skoon, gladde afwerking
● Goeie korrosiebestandheid, duursaamheid as gewone staal
● Hoë sterkte en om te vervorm
● Nie maklik om geoksideer te word nie
● Goeie sweiswerkverrigting
● Die gebruik van diversiteit

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






