Vervaardiger groothandel Custom 304 gestempelde gehamerde 3D-pons reliëf vlekvrye staal vel vir muur agtergrond
| Model nommer: | SUS304, SUS316, SUS201 |
| materiaal: | Vleklose staal |
| Dikte: | 0.3-2.0mm |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3500 ton per maand |
Beskrywing
Gepasmaakte 304 gestempelde Harmmered 3D-pons-gebosseleerde vlekvrye staalplaat vir muuragtergrond
spesifikasies
| Model nommer: | SUS304, SUS316, SUS201 |
| materiaal: | Vleklose staal |
| Dikte: | 0.3-2.0mm |
| grootte: | 4*8ft, 4*10ft,1*2m, customized |
| Oppervlak afwerking: | Haarlyn, satyn, kwas, spieël, superspieël, reliëf, ets, 2b, BA, nr. 4, 8k, vibrasie, pvd-kleur bedek, titanium, sandgeblaas, AFP (anti-vingerafdruk), laminering. |
| Kleur: | Goue, swart, saffierblou, bruin, roosgoud brons, pers, grys, silwer, sjampanjeviolet, blou diamant, ens |
| Tegniek: | Gestempel, pons, reliëf, Harmmer, Spieëlpoets, HariLine-poleer, buig, sny, groef, Pvd-laag |
| aansoek: | Argitektoniese versiering, soos hysbakversiering, luukse deure, buiteprojekte, muurversiering, advertensienaamborde, sanitêre ware, plafon, gang, hotelsaal, winkelfasade, ens. |
| Pakket: | 1. Oppervlakbedekking deur PVC-film of laserfilm; 2. Waterdigte papier; 3. houtkissie 4.Metaal palet |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 7-15 dae na kontrak gemaak |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3500 ton per maand |
aansoeke
Argitektoniese versiering, soos hysbakversiering, luukse deure, buiteprojekte, muurversiering, advertensienaamborde, sanitêre ware, plafon, gang, hotelsaal, winkelfasade, ens.
Mededingende voordeel
● Totale kwaliteitbestuurstelsel.
● Elke proses sal deur die QC-stelsel nagegaan word.
● Professionele verpakkingspanne en standaardverpakking vir see- of lugvervoer.
● Klein stukkie monsters kan gratis verskaf word.
● Professionele en passieverkoopspan.
● Pasgemaakte ontwerpe is beskikbaar met CAD/PS-tekeninge.
● Buigsame betaalopsies: TT/LC en selfs krediet vir gereelde kopers

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






