3D-diamantvorm gebosseleerde vlekvrye staalplate PVD-bedekkingskleur Golden Rose-goud Swart vir hysbak-versiering
| Model nommer: | 200-reeks, 300-reeks, 400-reeks |
| materiaal: | Vlekvrye staal, inox, metaal |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 1000 ton per week |
Beskrywing
3D-diamantvorm gebosseleerde vlekvrye staalplate PVD-bedekkingskleur Golden Rose-goud Swart vir hysbak-versiering
spesifikasies
| Model nommer: | 200-reeks, 300-reeks, 400-reeks |
| materiaal: | Vlekvrye staal, inox, metaal |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| grootte: | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1219*3048mm, pasgemaak Maks.breedte 1500mm |
| Oppervlak afwerking: | No.4, haarlyn, spieël, ets, PVD-kleur, reliëf, vibrasie, sandblaas, kombinasie, laminering |
| Kleur: | Golden, Antieke koper, Swart, Roos goud, Sjampanje, Brons, Brown, Blou, pers |
| Tegniek: | Gestempel, pons, reliëf, Harmmer, Spieëlpoets, HariLine-poleer, buig, sny, groef, Pvd-laag |
| aansoek: | Binne / buite / argitektoniese / badkamerversiering, hysbakversiering, hotelversiering, kombuistoerusting, plafon, kas |
| Pakket: | Houtpalet of volgens die kliënt se versoek |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 7-15 dae na kontrak gemaak |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 1000 ton per week |
aansoeke
Binne / buite / argitektoniese / badkamerversiering, hysbakversiering, hotelversiering, kombuistoerusting, plafon, kas
Mededingende voordeel
● Vir al ons produkte, het ons 'n sertifikaat en produk kwaliteit toetsverslag, as daar enige verlies is wat deur ons veroorsaak is, sal ons vergoeding maak.
● Reliëf-afbraamwerk deur masjiene, dan met die hand; Solank jy geen skrape op die produkte nodig het nie, kan ons die filmbeskermde materiaal gebruik vir produkte tydens produksie; Verwyder skerp punte van die produkte en skoonmaak na produksie.

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






