Vervaardiger direk verkoop hoë kwaliteit uitlaat vlekvrye staal 304 316 geperforeerde metaal gaas buis vir brandstof filter gaas
| Model nommer: | 304 316L 201 |
| materiaal: | 304 of 316 vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.3-6.0mm |
| grootte: | 50mm-300mm |
| sertifisering: | SGS, ISO, Sabre |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
Beskrywing
Vervaardiger direk verkoop hoë kwaliteit uitlaat vlekvrye staal 304 316 geperforeerde metaal gaas buis vir brandstof filter gaas
spesifikasies
| Model nommer: | 304 316L 201 |
| materiaal: | 304 of 316 vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.3-6.0mm |
| grootte: | 50mm-300mm |
| Oppervlak afwerking: | Spieël Pools, Satyn, Borsel, NO. |
| Kleur: | Goud, swart, roosgoud, sjampanje goud, brons, antieke koper |
| Tegniek: | Buig, sweis, ontrol, pons, sny, giet |
| aansoek: | Boumateriaal, Vervaardigingsaanleg, Masjinerie, nywerheid, petroleum, petroleum ontginning, chemiese industrie, riool behandeling, kragsentrale filtrasie, suiwering water behandeling toerusting. |
| Pakket: | Plastiek borrel film, hout boks, as die kliënt se vereiste |
| sertifisering: | SGS, ISO, Sabre |
| Delivery Tyd: | Binne 10-15 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 6000 ton per maand |
aansoeke
Boumateriaal, vervaardigingsaanleg, masjinerie, nywerheid, petroleum, petroleumontginning, chemiese industrie, rioolbehandeling, kragsentrale filtrasie, suiweringswaterbehandelingstoerusting.
Mededingende voordeel
● Pragtige oppervlak
● Groot ondersteuning, hoë rondheid, hoë reguitheid, hoër sterkte
● Nie maklik om gekrap te word nie
● Ons kan dit deur jou monsters of tegniese tekeninge vervaardig.
● Eerlike besigheid met mededingende prys, streng beheer oor die kwaliteit en professionele diens op uitvoerproses.
● Stewige sweisgaping.
● Sterk weerstand teen stres.
● Korrosie- en roesweerstand.

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






