Antieke koperafwerking Vlekvrye staal dekoratiewe gaas vir interieurontwerp
| Model nommer: | 304, 316L, 201 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, aluminium, koper, metaal |
| Dikte: | 0.7-3mm |
| grootte: | 1mm-6mm |
| sertifisering: | SGS, ISO, Sabre |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
Beskrywing
Antieke koperafwerking Vlekvrye staal dekoratiewe gaas vir binneontwerp
spesifikasies
| Model nommer: | 304, 316L, 201 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, aluminium, koper, metaal |
| Dikte: | 0.7-3mm |
| grootte: | 1mm-6mm |
| Oppervlak afwerking: | Spieël, haarlyn, geborsel, satyn, nr. 4, sandstraal, ets, reliëf, vibrasie, laminering, PVD-kleur |
| Kleur: | Goue, swart, natuur Matallic kleur, pasgemaak |
| Tegniek: | Buig, groef, sny, PVD-laag, Spieëlpoets, oppervlakbehandeling, titanium, AFP (anti-vingerafdruk) |
| aansoek: | Geweefde gaas, skerm, argitektuur, gebou, versiering |
| Pakket: | Plastieksakke binne, dan houtkas of palet |
| sertifisering: | SGS, ISO, Sabre |
| Delivery Tyd: | 15 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 1000 Vierkant Meters per week |
aansoeke
Geweefde gaas, skerm, argitektuur, gebou, versiering
Mededingende voordeel
● Verskeidenheid style en gaasopeninge
● Verskeidenheid unieke patrone
● Opvallend veelsydig
● Lae onderhoud konstruksie
● Materiële volhoubaarheid.
● Verskillende kleure

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






