304 316L vlekvrye staal kleurbedekte stempelhandleuningbuis vir gebruik van trappe
| Model nommer: | 304 316L 201 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, Inox, Metal |
| Dikte: | 0.23-6.0mm |
| grootte: | 12.7mm-219mm |
| sertifisering: | SGS, ISO, Sabre |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
Beskrywing
304 316L vlekvrye staal kleurbedekte stempelhandleuningbuis vir gebruik van trappe
spesifikasies
| Model nommer: | 304 316L 201 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, Inox, Metal |
| Dikte: | 0.23-6.0mm |
| grootte: | 12.7mm-219mm |
| Oppervlak afwerking: | 8K-spieël, haarlyn, vibrasie, sandblaas, PVD-platering, Anti-vingerafdruk,ets, bosseleerwerk, kombinasie, ens. |
| Kleur: | Goud, swart, roosgoud, sjampanje goud, brons, antieke koper |
| Tegniek: | Sweis, sny, PVD-laag, Spieëlpoets, oppervlakbehandeling, titanium, AFP (anti-vingerafdruk) |
| aansoek: | Leuning, deur, heining, vervaardiging, ruitwerk, konstruksie, raam, balustrade, toprail, meubels, balkon, trap, reling, terras, hek |
| Pakket: | Eerste laag deur vesellaser PVC, tweede laag as China plaaslike swart en wit PVC. Waterdigte papier bedek; Dik houtplate om te bedek; |
| sertifisering: | SGS, ISO, Sabre |
| Delivery Tyd: | Binne 10-15 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 5000 ton per maand |
aansoeke
Leuning, deur, heining, vervaardiging, ruitwerk, konstruksie, raam, balustrade, toprail, meubels, balkon, trap, reling, terras, hek
Mededingende voordeel
● Verskeidenheid kleure
● Verskeidenheid oppervlakafwerkings
● Kan aangepas word
● Professiona-teken- en vervaardigingspan
● Grondstowwe van groot metaalfabriek: Tsingshan, Tisco, Lisco, Baosteel en Posco
● OEM & ODM
● Gehalteversekering
●Gepasmaakte kleur en oppervlakbehandeling

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






