Metaal vlekvrye staal laser snyplaat buis Artistieke plafonpaneel met ligte vir hotel winkelsentrum gebou restaurant
| Model nommer: | 304 316L 201 430 |
| materiaal: | 201/304/316 vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.3-6.0mm |
| grootte: | 1220 * 2440 mm of pasgemaak |
| sertifisering: | SGS/CCC/ISO/CE/TUV |
Beskrywing
Dekoratiewe vlekvrye staal metaal Aangepaste argitek Interieurontwerp Verdeelvervaardiging Skermverdeler, kamerverdeler, afskermskerm, lasergesnyde skerm, skuif- / vouskerm, muurpaneelskerm.
spesifikasies
| Model nommer: | 304 316L 201 430 |
| materiaal: | 201/304/316 vlekvrye staal |
| Dikte: | 0.3-6.0mm |
| grootte: | 1220 * 2440 mm of pasgemaak |
| Oppervlak afwerking: | Spieël / Haarlyn / Pvd-kleur / Ets / reliëf (kan meng en pasmaak) |
| Kleur: | Silwer, swart, bruin, grys, goud, roosgoud, ens |
| Tegniek: | Lasersny, Buig, Sweis, PVD Platering |
| aansoek: | Hotel Resturant Muur Afskorting Celing Room Divider Versiering |
| Pakket: | Sagte Pakket en Houtkarton |
| sertifisering: | SGS/CCC/ISO/CE/TUV |
| Delivery Tyd: | 20-30 dae na ontvangs van die deposito |
| Betaalvoorwaardes: | TT, L/C, Western Union, PayPal, Trade Assurance |
| Toevoer Vermoë: | 20000 vierkante meter / vierkante meter per maand |
aansoeke
Hotel Resturant Muur Afskorting Celing Room Divider Versiering.
Mededingende voordeel
● Ons het baie verskillende ontwerpe en styl beskikbaar. Meer foto's vir jou vir jou inligting.
● Ons verwelkom ook kliënte om die beeld of ontwerp vir ons te stuur.
● Projek Oplossing: pas by die ruimte van die projek, dekoratiewe produkte vir argitektuur en binne-projekte, naby met baie kunstenaars idee om waarheid.
● Pragtige, luukse, elegante tipe.
● Gevorderde masjien en vinnige afleweringstyd.
● Meer as 10 jaar professionele vervaardigingservaring.
● CNC laser snymasjien om die akkuraatheid te verseker.
● Sterk en veilig.

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






