Dekoratiewe metaalvervaardiging Aangepaste konstruksieprojek vir vlekvrye staal vir lughawe-hotel
| Model nommer: | 304 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, koper, metaal, aluminium |
| Dikte: | 0.5-6mm |
| grootte: | 0.3-6m of pasgemaak |
| sertifisering: | SGS ISO Saber |
| Delivery Tyd: | 15 dae |
Beskrywing
Dekoratiewe metaalvervaardiging Aangepaste konstruksieprojek vir vlekvrye staal vir lughawe-hotel
spesifikasies
| Model nommer: | 304 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, koper, metaal, aluminium |
| Dikte: | 0.5-6mm |
| grootte: | 0.3-6m of pasgemaak |
| Oppervlak afwerking: | Haarlyn, Satyn, borsel, spieël, superspieël, reliëf, ets, 2b, BA, nr. 4, 8k, vibrasie, pvd-kleur bedek, titanium, gestraald, AFP (anti-vingerafdruk) |
| Kleur: | Goud, swart, brons, sjampanje, koper, roosgoud, silwer, ens |
| Tegniek: | Lasersny, buig, gesweis, pons |
| aansoek: | Hotel, huisgebruik, gebouversiering, lughawe, stasie |
| Pakket: | Houtkas, pvc film |
| sertifisering: | SGS ISO Saber |
| Delivery Tyd: | 15-20 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 2500 vierkante meter per maand |
aansoeke
Lughawe, stasie, hotel, versiering van die openbare ruimte
Mededingende voordeel
Custom CAD Tekening
Argitektoniese metaalontwerp
Interieurontwerper Tekening
Lughawe, stasie, hotelversiering in die openbare ruimte van die hotel

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






