Mededingende prys SUS304 316L Dekoratiewe vlekvrye staalafskorting vir binne en buite openbare ruimtes
| Model nommer: | 304 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, koper, metaal, aluminium |
| Dikte: | 0.5-6mm |
| grootte: | 0.3-6m of pasgemaak |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 15 dae |
Beskrywing
Dekoratiewe vlekvrye staal metaal Aangepaste argitek Interieurontwerp Verdeelvervaardiging Skermverdeler, kamerverdeler, afskermskerm, lasergesnyde skerm, skuif- / vouskerm, muurpaneelskerm.
spesifikasies
| Model nommer: | 304 |
| materiaal: | Vlekvrye staal, koper, metaal, aluminium |
| Dikte: | 0.5-6mm |
| grootte: | 0.3-6m of pasgemaak |
| Oppervlak afwerking: | Haarlyn, Satyn, borsel, spieël, superspieël, reliëf, ets, 2b, BA, nr. 4, 8k, vibrasie, pvd-kleur bedek, titanium, gestraald, AFP (anti-vingerafdruk) |
| Kleur: | Goud, swart, brons, sjampanje, koper, roosgoud, silwer, ens |
| Tegniek: | Lasersny, buig, gesweis, pons |
| aansoek: | Hotel, tuisgebruik, gebouversiering |
| Pakket: | Hout kis |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 15 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 2500 vierkante meter per maand |
aansoeke
Hotel, tuisgebruik, gebouversiering
Mededingende voordeel
● Maklik om te installeer
● Kan lig byvoeg
● Verskeidenheid oppervlakbehandeling

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






