304 Nuwe ontwerp-afskermskerm van vlekvrye staal van metaal vir restaurantversiering in die woonkamer
| Model nommer: | 304 316L |
| materiaal: | Metal |
| Dikte: | 0.5-6mm |
| grootte: | 0.3-6m of pasgemaak |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 15 dae |
Beskrywing
Dekoratiewe vlekvrye staal metaal Aangepaste argitek Interieurontwerp Verdeelvervaardiging Skermverdeler, kamerverdeler, afskermskerm, lasergesnyde skerm, skuif- / vouskerm, muurpaneelskerm.
spesifikasies
| Model nommer: | 304 316L |
| materiaal: | Metal |
| Dikte: | 0.5-6mm |
| grootte: | 0.3-6m of pasgemaak |
| Oppervlak afwerking: | Haarlyn, satyn, spieël, nr. 4, 8k, vibrasie, pvd-kleur bedek, titanium, sandgeblaas, AFP (anti-vingerafdruk) |
| Kleur: | Golden, Champagne Gold, Rose Golden, Dusk, Azure ens. |
| Tegniek: | Lasersny, Buig, Gesweis |
| aansoek: | Kamer, hotel, KTV, kantoorruimte |
| Pakket: | Hout kis |
| sertifisering: | SGS ISO |
| Delivery Tyd: | 15 dae |
| Betaalvoorwaardes: | TT / LC |
| Toevoer Vermoë: | 3000 vierkante meter per maand |
aansoeke
Kamer, hotel, KTV, Kantoor-voorportaalruimte
Mededingende voordeel
● Verskeidenheid oppervlakbehandeling en kleur.
● PVD-bedekking.
● Presiese grootte.

EN
ES
PT
SV
DE
TR
FR






